Güzellik Kremleri

WW aka Weight Watchers’ın yayılmasını test ettim ve harika!

Uyarı uyarısı! Uyarı yayın. Birkaç gün önce WW markasından, eski marka ismine aşina olan benim gibi yaşlı insanlar için Weight Watchers olarak da bilinen çeşitli ürünler aldım. A priori, bunun seksi bir tarafı olmadığını söyleyebiliriz, kesinlikle iğrenç olan tatsız bir diyet işidir. NUMARA YAPMAK !

Cipslerini tattım: güzel. Başka bir şey tattım. Artık ne olduğunu bilmiyorum. Ama aynı zamanda biraz Kıvırcık gibi diğer cipsler gibi: iyi de.

Bu yüzden Grââl du fat’ı denemek istedim: yayılmaları. Ve ben bir yemekçiyim. İyi olduğu sürece kalori yemek umurumda değil. Ve bir sürpriz var: WW’nin yayılması gerçekten çok iyi. Ama gerçekten iyi tür ne!

Yani WW olayına girenler için: 2 puan ve bu nedenle Smartpoint’te zayıf.

Fotoğrafı okuyamayanlar için kompozisyonu yeniden yazacağım.

Ayçiçek yağı, inülin, oligofruktoz, macun Fındık kızarmış (%13), tatlandırıcılar: (eritritol, steviol glikozitler); yağsız kakao tozu (%7), Süt yağsız toz, kakao yağı, emülgatör: ayçiçeği lesitinleri, doğal vanilya aroması. Aşırı kullanım müshil etkilere neden olabilir. Eser miktarda glüten, soya, yer fıstığı ve fındık içerebilir.

Pekala, WW, sana söylemek istiyorum: bizi istemeye zorlama. “Aşırı tüketimin müshil etkisi olabilir” dediğinizde, bazı insanları tüm potu yemeye teşvik edebilir!

Sevdiğim şey, yaymanın koza ve yağlı tarafımız var ama çok daha az şeker var. Yani, örneğin Nutella’dan çok daha az iğrenç buldum. Hatta Nocciolata’dan bile daha az tatlı ama kakaoda Chocodomi’den daha az güçlü bir hezeyan içindeyiz. (evet, sanırım sonunda çok fazla yayılma biliyorum).

Her neyse, tüm bunlar, tadı gerçekten hoş bulduğumu ve bana bunun WW’den yayıldığını söylemeseydin, asla tahmin edemezdim. Ve daha az tatlı bir tadı olduğu için, açıkçası, kolay bir kaşıkla yazıyorum… Ve seve seve geri döneceğim. Yani hayır, tüm tencereyi bir kerede yemek gerçekten WW ruhuna uygun değil, ama esas olarak size bunu çok iyi bulduğumu ve Nutella’nın karbon kopyasına sahip olmayı beklememeniz gerektiğini söylemek için. Daha az tatlı bir versiyon ama aynı koza gibi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu