Makyaj

yaz için Mon Corner B Goodie Çantasını alın! (promosyon kodu)

Bilin bakalım güneşli günler için kim geri döndü? en Goodie Çanta Pzt Köşe B ! Doğal kozmetik konusunda uzmanlaşmış eshop, bu yaz cildinize ve saçlarınıza iyi bakmanız için 10 güzellik ürününü bir araya getirdi. o 150€’luk alışverişlerde ücretsiz müşterilerine Benim Köşem B. Lütfen dikkat… Bu (çok) sınırlı bir üretimdir!

Ilgilenen? Başarısının kurbanı olmadan önce, onunla ilgili tüm pratik bilgileri keşfetmenizi öneririm: promosyon kodualma şartları ve tabii ki size ayrılan küçük ikramların listesi…

benim köşe b goodie çantam

Mon Corner B yaz 2022 Goodie Bag çıktı!

Sonra Oh Benim Krem Şeker Çantambu nedenle sıra Benim Köşem B görünüşünü yapmak için. Artık bu iyi planı size sunmuyorum, birçoğunuz her seferinde bundan yararlanıyorsunuz. Teklifin çok avantajlı olduğu söylenmelidir!

Konsept basit: siparişiniz 150€’ya ulaştığında, Benim Köşem B ünlü sesini paketinize ücretsiz ekleyin Hediye Çantası. Yeni ürünleri test etmek, kendinizi temiz güzelliğe tanıtmak ve hatta büyük tatile çıkmadan önce makyajınızı doldurmak için minyatürler satın almak için mükemmel bir fırsat.

Boyutlar anekdot olmaktan uzaktır, çünkü bazen bu 2022 baskısında olduğu gibi seçime bir veya daha fazla tam boyut eklenir. Bu ayın değeri Hediye Çantası 170 €. Bunu görme riskini göze alarak çok uzun süre ertelemenin gerekmeyeceğini size söyleyecek kadar çok şey var. güzellik kutusu seni geçmek!

Tata Harper, Antipodes, Pai Skincare, Rahua… Bu baskının sizi kayıtsız bırakmayacağı izlenimini edindim…

benim köşe b yaz çantam

Mon Corner B 2022 Goodie Bag’in içeriği nedir?

en Goodie Çanta Pzt Köşe B yaz içerir 10 ürün 1 dahil tam boy. Yüz, vücut, saç bakımı, makyaj ürünü ve hatta diş macunu!

Yüz bakımı:

Vücut ürünleri:

Saç Bakımı:

Makyaj yapmak :

Diş macunu:

benim köşe b yaz çantam

Mon Corner B Summer 2022 Goodie Çantasını nasıl edinebilirim?

Sepetiniz 150€’ya ulaştığında, tek yapmanız gereken promosyon kodunu eklemek. YAZ tam burada → www.moncornerb.com.

Bu bir meblağ, ama her seferinde söylediğim gibi, rutininizin güzellik ihtiyaçlarının (yüz temizleyici, nemlendirici vb.) kısa sürede bitmesini bekliyorsanız, çabucak orada olacaksınız!

Her neyse, seni daha fazla tutmayacağım, eminim gidip bunu görmek için can atacaksın. şekerleme çantaları biraz daha yakın… ☺️

sana hızlı bir şekilde söyleyeceğim,

Lili.

Gönderinin özeti

İhtiyaçlar ve Ruh Hali

Sizinle güzelliği tartışmak her zaman bir zevktir. Yorum kutusuna blogdaki geçişinizin anısına küçük bir not bırakmaktan veya sosyal ağlarda bana katılmaktan çekinmeyin!
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu