Güzellik Sırları

Yazı getirmek için ısı dolu makyaj

Houloulou, ama kışın bu griliğine daha fazla katlanamayız, değil mi? Ben de makyajla kasvetle savaşmaya karar verdim. Her biri kendi silahına! Bu yüzden, kalplerimize biraz merhem sürmek için bu küçük görünümü sıcaklıkla doldurdum.

Ve bu görünümü elde etmek için kullandığım ürünlerin yanı sıra şu şekilde ilerledim:

İlk adım, KVD BEAUTY fırçamla (BURADA BİR SHOPPER) çok klasik bir şekilde uyguladığım CHANEL cilt özünü (BURADA BİR SHOPPER) içeren cilt, yüzün her yerine bam.

Daha sonra NYX PROFESSIONAL MAKE-UP kapatıcı paletinden ( BURAYA ALIŞVERİŞ ) bir kapatıcıyı artık ismi bende olmayan bir fırça ile uyguladım ama parmağınızla da yapabilirsiniz, çok iyi çalışıyor.

Daha sonra, cildimin ışıltısını nötralize etmek ve tüm bunları düzeltmek için kapağın her tarafına uyguladığım ve KVD Beauty Lock it gevşek pudra (BURADA ALIŞVERİŞ) ile pudraladığım Morphe göz farı astarımı (BURADA ALIŞVERİŞ) kullandım.

Kendime sıcaklık dolu bir cilt vermek için, daha sonra klasik olan 3 teknikle (alın, elmacık kemikleri ve çene çizgisi) Hoola Glow by Benefit’i (BURADA BİR MAĞAZA) kullandım, gerçekten bir şekillendirme değil. Yanakların şişkinliğinde Huda Beauty’den (BURADA BİR MAĞAZA) Glowish Sağlıklı Şeftali allık ile bitirdim.

Göz makyajı için Huda Beauty’nin Wild Obsessions koleksiyonundan bukalemun paletini kullandım (BURADA MAĞAZA). Kayısı tonunu tüm hareketli göz kapağına, kırışıklığın biraz ötesine geçerek, kaşa doğru karıştırdım, göz altına da sürdüm, ardından kahverengi gölgeyi kirpiklerin boyunca sürdüm. koyu.

Biraz rimel, Clarins’ten Supra Lift & Curl (BURAYA ALIŞVERİŞ) ve bana vahşi bir kaş vermek için Anastasia Bevely Hills’den (BURADA MAĞAZA) şeffaf jel kaş maskarası.

Daha sonra biraz Becca Cosmetics fosforlu kalem (artık mevcut değil) sürdüm ve hepsini dengelemek için Charlotte Tilbury’den Happipeach’de (BURADA ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN) biraz éHyaluronic Happikiss renk balsamı ile bitirdim ve işte!

Umarım bu küçük görünümü beğenmişsinizdir ve kalplerinizi ısıtmıştır!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu